• Sukcesy biegaczy

• W poniedziałek 13 marca odbyły się w Niedamowie zawody w biegach przełajowych. Naszym zawodnikom i zawodniczkom udało się zająć wysokie lokaty. Drużyna dziewcząt w kategorii klas IV zajęła I miejsce. Indywidualnie w tej samej kategorii Anna Szenwald zajęła II miejsce, a Alicja Kin III miejsce. Chłopcy w kategorii klas IV zajęli II miejsce drużynowo, a Jakub Kluka I miejsce indywidualnie. Na wyróżnienie zasługuje również Szymon Bielawski, który zajął II miejsce indywidualnie w kategorii klas VI, natomiast drużyna zajęła II miejsce. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca, oraz zawodnicy indywidualni z miejsc od 1 do 3 awansowali do zawodów powiatowych. Gratulujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach oraz trenerowi panu Grzegorzowi Tuszkowskiemu. Wszyscy nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki. Warto wspomnieć, że nasi uczniowie nie trenują na co dzień tej dyscypliny sportu z w żadnym klubie.

Składy drużyn:

• Pobrucki Filip
            • Samson Krystian

• Dzień Jedności Kaszubów

• W dniu 20 marca odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Jedności Kaszubów. Uczniowie mogli obejrzeć przedstawienie oraz posłuchać występów rówieśników w szkolnej wersji kaszubskiegi Idola. Uroczystość zorganizowała i poprowadziła pani Jolanta Sugier. Zapraszamy do relacji zdjęciowej z wydarzenia.

• Zaproszenie na koncert

•

Rektor Politechniki Gdańskiej wraz z Dyrektorem Szkoły Muzycznej I i II stopnia i Pomorskim Kuratorem Oświaty zapraszają na coroczny KONCERT do Auditorium Novum Politechniki Gdańskiej ( Gdańsk Wrzeszcz ul. Narutowicz 11/12). Zaproszenie jak co roku adresowane jest do dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ich rodzin, opiekunów i przyjaciół. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00 w piątek 21 kwietnia 2017r.

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o zainteresowanie tym wydarzeniem szczególnie rodzin tych dzieci i młodzieży, dla których każdego roku Politechnika Gdańska z dużym zaangażowaniem podejmuje się organizacji Koncertu. Obiekt Auditorium jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych w tym korzystających z wózków. Jest też wydzielone miejsce parkingowe dla busów i autokarów.

Monika Kończyk

Pomorski Kurator Oświaty

Zainteresowani proszeni są o potwierdzenie chęci udziału w koncercie z podaniem nazwy szkoły/placówki (miejscowość, powiat) oraz łącznej liczby osób 9 w tym, dzieci, młodzież, rodzice, opiekunowie, inne osoby) do dnia 30 marca br. na adres e mail:

koncert@kuratorium.gda.pl

Osoby do kontaktu:

1. Beata Wolak

z-ca dyrektora Wydziału Rozwoju i Edukacji

Kuratorium Oświaty w Gdańsku

1. Marta Jankowska
              Kierownik Działu Zarządzania Jakością
              Politechnika Gdańska

tel. 48 58 348 63 39

• Uczniowie w teatrze

• Wyjazd uczniów klas 0- V do Teatru Muzycznego w Gdyni. 15 stycznia 2017 roku 36 uczniów i trzy mamy uczniów naszej szkoły pojechało do Teatru. Wyjazd mimo pogody był bardzo udany. Dzieci były bardzo zaciekawione spektaklem, który przedstawiany był na dużej scenie w wersji 3D. Oglądaliśmy przedstawienie pt. "Piotruś Pan" w reżyserii Janusza Józefowicza, z muzyką Janusza Stokłosy. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem i już w drodze powrotnej planowały na jaki spektakl chciałby znowu pojechać.
          • Wyniki ankiet

• Zgodnie z ustaleniami ze spotkania z rodzicami, przedstawiamy w zakładce "materiały dla rodziców" wyniki ankiet dotyczących koncepcji pracy szkoły.

• Dwa ognie

• yesWe wtorek 7 lutego odbyły się w Nowej Karczmie Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Dwa Ognie. Zawody zakończyły się dużym sukcesem drużyny dziewcząt z naszej szkoły, która zajęła pierwsze miejsce. Dziewczyny będą reprezentować szkołę i gminę na etapie półfinałów wojewódzkich w Chojnicach. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji. Drużynę prowadzi pan Grzegorz Tuszkowski. Niżej podajemy skład zwycięskiej drużyny:

• Cichosz Weronika
            • Freda Daria