• Feryjne zajęcia opiekuńcze

• W dniach 16-20 stycznia w Zespole Szkolno- Przedszkolnym zorganizowano feryjne zajęcia opiekuńcze. Uczniowie naszej szkoły, ale nie tylko, mogli brać udział w szeregu zajęć artystycznych, popularno- naukowych i sportowych. Plan dnia uwzględniał kategorie wiekowe, więc było coś dla najmłodszych i tych nieco starszych. Dzieci brały udział w zajęciach kreatywnych (lepienie w masie porcelanowej, zdobienie ramek i ozdób glinianych), naukowych (eksperymenty, projektowanie robotów oraz turniej w ramach projektu #Laboratorium Przyszłości) i sportowych (siatkówka). Czas spędzony w szkole umilały kulinarne dodatki: kanapki, pizza czy popcorn Tradycyjnie odwiedziliśmy z prezentami schronisko „Animals” oraz zorganizowaliśmy turniej gry w „Chińczyka”. Przez cały czas trwania zajęć można było ułożyć panoramę z 1000-elementowych puzzli.

• Bal karnawałowy

• Przedszkolaki, uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I-III 10 stycznia br. brali udział w balu karnawałowym. Dzieci bawił po raz kolejny „Duet Paulo”. Oprócz zabaw integracyjnych i tańców odbyły się także wybory miss i mistera balu.

• Szkolna kolęda

• W poniedziałek 9 stycznia po dłuższej przerwie braliśmy udział w wizycie duszpasterskiej. Jesteśmy jedną z niewielu szkół, która także przyjmuje kolędę. Oprócz tradycyjnej modlitwy była także okazja do zaśpiewania kolęd.

• Podsumowanie akcji "Szkoła pełna talentów"

• W listopadzie 2022 roku zakończyła się akcja marketu "Lidl" pt. "Szkoła pełna talentów". Udało nam się zebrać ponad 1800 talenciaków, które wymieniliśmy na nagrody: głośnik multimedialny i gry planszowe. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i rejestrowali swoje paragony na naszą szkołę.