• Sukces na zawodach powiatowych

• We wtorek 9 maja reprezentacja szkoły brała udział w POWIATOWYCH IGRZYSKACH DZIECI w 4- boju Lekkoatletycznym dziewcząt. Zawody rozgrywane były w Lipuszu. Zajęliśmy pierwsze miejsce i zaklasyfikowaliśmy się do udziału w finałach wojewódzkich, które odbędą się w Chojnicach.

• Piknik patriotyczny

• Z okazji Święta Flagi i Konstytucji zorganizowaliśmy w naszej szkole piknik patriotyczny. Zaangażowaliśmy uczniów klas starszych, którzy przygotowali konkurencje dla uczniów z klas najmłodszych. Wszyscy uczniowie VIII klasy wcielili się w postacie słynnych Polaków- artystów, wynalazców, polityków, działaczy. Zadaniem było rozpoznanie znanego Polaka na podstawie opisu oraz prezentacji. Uczniowie klasy VII przygotowali rozsypanki wyrazowe z najtrudniejszymi polskimi słowami, polskimi przysłowiami oraz zagadki ze znanymi obiektami i budowlami. Uczniowie klasy VI zaprezentowali łamańce językowe, palindromy, a także  wykonywali patriotyczne bransoletki z koralików i malowali twarze. Podczas relaksu można było skorzystać z pięknej pogody i ulubionej książki.

• Spotkanie z Januszem Chomontkiem

• W czwartek 20.04 w naszej szkole gościliśmy Janusza Chomontka, wielokrotnego rekordzistę Księgi Rekordów Guinessa w podbijaniu piłek. Pan Janusz brał także udział w programie "Mam Talent". W trakcie pokazu zaprezentowal swoje umiejętności i motywowa l naszych uczniów do tego, aby nigdy się nie poddawać.