• Zgodnie z najnowszymi zaleceniami od 4 maja zajęcia dla uczniów klas I - III będą prowadzone w formie stacjonarnej. W przypadku uczniów klas IV - VIII planuje się rozpoczęcie nauki w systemie hybrydowym od 17 maja, a od 31 maja pełny powrót do szkoły. Harmonogram zajęć prowadzonych w szkole w systemie hybrydowym będą podawać do wiadomości rodziców i uczniów wychowawcy poszczególnych klas.

• Użyczenie sprzętu - informacja

• Przypominamy, że cały użyczony sprzęt komputerowy posiada plomby zabezpieczające. W związku z powyższym w razie jakichkolwiek problemów technicznych zabronione są samodzielne i nieuprawnione próby naprawy. Nie działający sprzęt należy zwrócić do szkoły w celu oddania do naprawy gwarancyjnej.

• Informacja

• Zgodnie z najnowszymi wytycznymi od poniedziałku 26 kwietnia uczniowie klas I-III wracają do modelu nauczania hybrydowego. Szczegółowe informacje dotyczące obecności dzieci w szkole przekażą wychowawcy klas.

• Informacja

• Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r.

zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania

jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem

i zwalczaniem COVID-19  od  19 marca br. obostrzenia dotyczące przedszkoli zostają zniesione

(przedszkola i zerówki pracują zgodnie z planem). Obostrzenia dotyczące szkół podstawowych

zostają przedłużone do 25 kwietnia br. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy

kontaktować się z wychowawcami poszczególnych klas lub z dyrekcją zespołu.

• Nauka zdalna

• Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem, nauka zdalna w przedszkolu, zerówce i szkole zostaje przedłużona do 18 kwietnia br.