• Terminy egzaminów

Egzamin ósmoklasisty w szkołach dla dzieci i młodzieży oraz w szkołach dla dorosłych, w których nauka kończy się w semestrze wiosennym potrwa od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca. Szkoły otrzymają również wtedy zaświadczenia.

• Wielkanoc

• 1% podatku

• Instrukcja logowania do E-dziennika!!!

• Pismo Pomorskiego Kuratora Oświaty dotyczące rekrutacji

• Z innej "beczki"

Mimo szalejącej epidemii pamietajmy, że na świecie są jeszcze na szczęście inne tematy. Najlepsze życzenia dla wszystkich wędkarzy w ich dniu :):):)

• Dzień Jedności Kaszubów

• Rekrutacja

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zwracamy się z prośbą o dostarczanie dokumentacji rekrutacyjnej do przedszkola i szkoły drogą elektroniczną (należy pobrać odpowiedni wniosek w zakładce "rekrutacja", zeskanować go lub zrobić zdjęcia i wysłać na adres szkoły - spnkl@koscierzyna.pl

Jest to jedna z form komunikacji rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

W skrajnych przypadkach, gdy nie mają państwo możliwości dostarczenia formularza drogą elektroniczną prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 58 686 35 14.

Arkadiusz Markiewicz

• KOMUNIKAT

Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca 2020. funkcjonowanie szkoły zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tych dniach nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne. Pamiętaj, by czas wolny od zajęć wykorzystać do pogłębiania wiedzy (np: można korzystać z darmowej platformy epodreczniki.pl). Ponadto informujemy, że rodzice dzieci do lat 8 mogą składać wniosek o przyznanie zasiłku opiekuńczego. Zwracamy uwagę, że bardzo ważne jest ograniczenie kontaktu z innymi ludzmi, a w szczególności z osobami powyżej 70 roku życia. W trosce o bezpieczeństwo swoje i innych należy zwracać uwagę na zachowanie higieny osobistej i miejsc , w których przebywamy. Proszę o śledzenie na bieżąco informacji GIS, MZ i MEN. Wszelkie nowe informację bedą zamieszczane na stronie internetowej szkoły.

Arkadiusz Markiewicz

• Zagrożenie koronawirusem!!!

• Grypa

• Ochrona zdrowia

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą podejrzenia pierwszych zakażonych koronawirusem na terenie Powiatu Kościerskiego przedstawiamy poniżej schemat skutecznego mycia rąk, przypominając że jest to najprostyszy środek zapobiegawczy.

• Szczepienia 2020

• Uwaga - Rekrutacja 2020

W zakładce Rekrutacja znajduje się zarządzenie wójta Gminy Kościerzyna wraz z terminami rekrutacji do oddziału przedszkolnego, przedszkola i klasy I szkoły podstawowej oraz wzory dokumentów, które należy pobrać i wypełnić.

• Wywiadówka

Wywiadówka odbędzie się w czwartek 9 stycznia o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Wesołych Świąt
    • Informacja

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nowym Klinczu informuje, że  23-24.12.2019, 27.12.2019 oraz 2-3.01.2020 są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W powyższych terminach szkoła zapewnia dyżury nauczycieli dla dzieci potrzebujących opieki. Zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się 7.01.2020.

• Kiermasz

na coroczny kiermasz bożonarodzeniowy,

który odbędzie się 13 grudnia (piątek) o godzinie 17:00

na sali gimnastycznej