regulamin kiermaszu podręczników

REGULAMIN  KIERMASZU  UŻYWANYCH  PODRĘCZNIKÓW

W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NOWYM KLINCZU

1. Używany podręcznik może sprzedać i kupić na kiermaszu każdy uczeń naszej szkoły lub jego rodzice (opiekunowie).
    2. Nie sprzedajemy ćwiczeń.
    3. Obrót używanymi podręcznikami będzie odbywał się w ostatnim tygodniu roku szkolnego w wyznaczonych dniach i godzinach.
    4. Podręczniki przeznaczone do sprzedaży wyceniają uczniowie wraz z rodzicami. Przy wycenie należy wziąć pod uwagę stan podręcznika. Cena nie może przekraczać 70% wartości nowego podręcznika. Zbyt wysoka cena może spowodować, że książka nie znajdzie nabywcy.
    5. Każdy uczeń przed  sprzedażą  i  zakupem podręczników jest zobowiązany do  zapoznania się ze szkolnym zestawem  podręczników obowiązujących w kolejnym roku szkolnym (spis będzie dostępny również podczas trwania kiermaszu).
    6. Szkoła nie pośredniczy w ewentualnych reklamacjach.
    7. Jeżeli książki nie znajdą nabywcy na kiermaszu, właściciel po konsultacji z rodzicami może przekazać je do biblioteki szkolnej. Z nowym rokiem szkolnym zostaną one przekazane lub wypożyczane uczniom.
    8. Wszelkich informacji na temat kiermaszu udziela osoba wyznaczona przez Dyrektora Szkoły.